AKINSOFT BULUT YAZILIMLAR

Akınsoft e-Ticaret Bulut

Akınsoft
E-Ticaret

Müşteri odaklı kullanıcı dostu paneli, son kullanıcı odaklı yapısı, özelleştirilebilir temaları ve öne çıkan onlarca özelliği ile kusursuz bir E-ticaret deneyimi.

Akınsoft LimonDesk Bulut

Akınsoft LimonDesk

Canlı sohbet gibi eş zamanlı bir iletişim uygulaması kullanarak müşterilerinize dinamik bir alışveriş ve memnuniyet deneyimi sunabilirsiniz.

Akınsoft OctoCloud

Akınsoft OctoCloud

OctoCloud ön Muhasebe gelişmiş yapısı ile tüm işlemlerinizi kolayca yönetin. Cari takibi, online tahsilat, e-dönüşüm, görev yönetimi ve daha fazlası…

Akınsoft Dijital Kobi

Akınsoft
SiteCloud

Apartmanlar, siteler, toplu konutlar, rezidanslardaki tüm süreçlerin takibi SiteCloud ile düşündüğünüzden daha kolay olacak.

Akınsoft Rezzta Bulut

Akınsoft
MyRezzta

Web Sitesi Üzerinden Yemek Siparişi Almak Hiç Bu kadar Kolay Olmamıştı. MyRezzta Online Yemek Sipariş Sistemi İle “İlave Komisyon Ödemeden” Sipariş Alın!

Akınsoft MyFranchise Bulut

Akınsoft MyFranchise

Franchise Zincirinin Yönetimini MyFranchise’a bırakın. İşinizi büyütmek için zamanınız size kalsın. Üstelik Akınsoft Wolvox ERP ile entegrasyon imkanı.

Akınsoft QrMenü Bulut

Akınsoft
QrMenü

Kafe, Restoran ve Oteller için yeni nesil QR Karekod menü sistemi ile ürünlerinizi dijital ortamda müşterilerinizin mobil cihazlarında gösterin.

Akınsoft ProKuaför Bulut

Akınsoft
ProKuaför

Tüm Randevularınızı AKINSOFT ProKuaför üzerinden takip ederek randevularınızı kontrol altına alın. Zamandan tasarruf ederek karmaşanın önüne geçin.

Akınsoft TaskPano

Akınsoft
TaksPano

Ekibinizi çalışma alanları ve projeler üzerinde organize edip, oluşturduğunuz görevleri takip edebilirsiniz. Kusursuz bildirim ve uyarı özelliği ile artık hiç bir görev unutulmayacak.

DİĞER ÇÖZÜMLERİMİZ

Akınsoft Wolvox ERP

Akınsoft
Wolvox ERP

İşletmenizin kurumsal kaynak planlaması (ERP) çözümlerimizle iş süreçlerinizi daha verimli yönetin.

Akınsoft e-Dönüşüm

Akınsoft
e-Dönüşüm

Akınsoft ERP ile e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye, e-Defter başta olmak üzere tüm e-dönüşüm süreçlerinizi yönetin.

Akınsoft Dijital Dönüşüm

Akınsoft
Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm işletmeler için artık zorunluluk. Rekabet avantajını korumak için dijital dönüşüm süreçlerinizi birlikte yönetiyoruz.

Blog

Akınsoft Wolvox

Akınsoft Wolvox ERP

AKINSOFT WOLVOX ERP Stok yönetim modülü ile stok, hizmet, depo, lokasyon, marka, model, renk beden, fiyat ve paket tanımlarını oluşturabilir ve tüm stok yönetim işlemleri kolayca yürütülebilir. Ayrıca raporlamalardan faydalanarak tüm stok envanter, depo envanter, kar/zarar, stok bloke ….

ERP Nedir?

ERP Nedir?

Günümüzde hızla büyüyen işletmeler tüm süreçleri kolay ve verimli yönetebilmek için yazılımlara gereksinim duyuyorlar. ERP kurumsal kaynak planlaması yazılımı bu aşamada devreye giriyor. ERP sistemleri, temel bilgileri toplar, düzenler ve verimli operasyonlar…..

Akınsoft Dijital Kobi

MRP Nedir?

Üretim Kaynak Planlaması (MRPII), işletmeler tarafından kullanılan entegre bir bilgi sistemidir. Üretim Kaynak Planlaması (MRPII), çalışan ve finansal ihtiyaçlar gibi ek verilerin entegrasyonunu dahil ederek erken Malzeme İhtiyaç Planlaması (MRP) sistemlerinden gelişti .