HAKKIMIZDA

“Geleceği Dijitalleştiriyoruz”

HAKKIMIZDA

Temeli 15 yıl önce atılan DijitalKobi, kurulduğu günden itibaren müşteri ve iş ortaklarının ihtiyaç ve taleplerine göre, sade, özgün, farklı, güncel, modern ve özgürlükçü yapısı ile gelişimini devam ettirmiştir. Bugün, çağımızın gereklilikleri arasında yer alan dijital dönüşüm için gerek yazılım gerek ise donanımsal çözümlerin yanında klasik marka yönetimi ve unsurlarını içinde barındırarak müşteri ve iş ortaklarına destek olmaya devam etmektedir. DijitalKobi “Geleceği Dijitalleştiriyoruz” felsefesi ile çalıştığı kurumların orta ve uzun vade de maliyetlerini minimize etmesini sağlamayı hedeflemiştir/hedeflemektedir. Sadece maliyet değil, DijitalKobi tüm iş süreçlerini dijital dönüşüme adapte ederek zaman, verimlilik ve istikrar sağlayarak markanızı rekabetçi koşullara taşımayı öncelik edinmektedir.

MİSYONUMUZ

Dijital Gelecek

VİZYONUMUZ

Çözüm Ortaklarımızı Geleceğe Taşıyoruz.

İLKEMİZ

Bir Proje Bitmeden Yeni Projeye Başlamıyoruz

Akınsoft Dijital Kobi

LOGOMUZ

Sade, özgün, farklı, güncel, modern ve özgürlükçü anlayış ile iletişim, idea ve inovasyon felsefini benimseyen Dijital Kobi hem müşterilerini hem kendisini yükselerek geleceğe taşıyor.

KARİYER

Puzzle’ı Birlikte Tamamlayalım!

Problemleri çözerken takıldığımız noktalar da senin pratik zekana güveniyoruz. Haydi! Seni puzzle’ın eksik kalan parçasını tamamlamaya bekliyoruz.

Akınsoft Dijital Kobi