AKINSOFT WOLVOX İNSAN KAYNAKLARI

AKINSOFT WOLVOX İNSAN KAYNAKLARI

İnsan Kaynakları Çözümleri (HRM), insan kaynakları süreçlerinizin verimliliğini arttırmanız için WOLVOX İnsan Kaynakları Yönetimi tam aradığınız çözüm!

İşletmenizin idari kısmında en zorlandığınız alan olan personel yönetimi, işe alım ve yerleştirme süreçleri, personel maaş hesaplamaları, giriş/çıkış vb. takip gerektiren konuları tek çatı altında barındırmanızı sağlayan WOLVOX İnsan Kaynakları Programı şirket içi yönetiminizi en doğru ve en sağlıklı şekilde yürütmenizi sağlıyor.

WOLVOX Kapı Ekranı ile personel giriş – çıkışlarını kontrol altına alın.

WOLVOX Online Ik ile programınızı web tabanlı olarak kullanabileceksiniz.

Firmaya gelen ziyaretçilerin takibini yapmak isteyen bütün işletmelere hitap etmektedir.

360° Performans Yönetim Sistemi modülü ile personelinizin performansını belirli periyodlarda ölçebilirsiniz.

Akınsoft İnsan Kaynakları
Akınsoft Wolvox CRM

İnsan Kaynakları (HR)

İnsan Kaynakları (HR), personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak, personel özlük bilgileri ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen her ölçekten ve sektörden işletmeye uygun bir programdır.

PROGRAM ÖZELLİKLERİ

PERSONEL TAKİP

Çalışma planları ve vardiya tanımları oluşturarak personellerinizin giriş-çıkış saatlerini detaylı raporlayarak analizler yapın.

BORDRO

Personellerinizin puantajlarını ve bordrolarını tek tek yada toplu bir şekilde düzenleyebilir, kendilerine mail olarak iletebilirsiniz.

İŞ BAŞVURU ZİYARETÇİ TAKİP

İş başvurularınızı ve gelen ziyaretçileri takip edebilirsiniz.

IK Web Modülü

Çalışanlarınıza web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaparak bilgilere ulaşmasını sağlayın.

360° Performans Yönetim Sistemi

360° Performans Yönetim Sistemi modülü ile personelinizin performansını belirli periyodlarda ölçebilirsiniz.

WOLVOX Kapı Ekranı (Android)

WOLVOX Kapı Ekranı (Android), WOLVOX İnsan Kaynakları programı ile bağlantılı çalışarak personel giriş/çıkış işlemlerini android cihazdan yapmaya yardımcı olur.Kapı ekranı ile ilave cihaz maliyetinden kurtulun.

Wolvox Kapı Ekranı
Akınsoft Onle İK

Online İK

Online İk, çalışanlarınıza web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaptırabilir, aylık çalışma saatleri, maaş durum özetleri gibi pek çok raporu görmelerini sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ TAKİP

Ziyaretçi Takip, işyerinize gelen misafirlerinizin giriş-çıkışlarını ve ziyaretçilerinizi takip edip edebilirsiniz.

Akınsoft Wolvox İnsan Kaynakları

Kullanım Alanları

Barkodlu proximity kartlar ve parmak izi okuyucu sistemler ile personel giriş-çıkışlarını kontrol altına almak isteyen işletmelere ve personel özlük bilgiler ile maaş takibinin yanı sıra bordro ve puantaj işlemlerini takip etmek isteyen işletmelere hitap etmektedir.

Öne Çıkan Özellikler

  • Parmak izi, yüz tanıma, proximity ve barkodlu kartlar ile personellerinizin giriş-çıkış takibini yapabilirsiniz.
  • Personellerinizin geç kalma süresini tespit ederek dilerseniz maaşına yansıtabilirsiniz.
    * Personelinizin fazla çalışma süresini tespit ederek istediğiniz katsayıdan fazla mesai ücreti işlemesini sağlayabilirsiniz.
  • Personel kartlarına dosya ekleyebilirsiniz. (Eklediğiniz dosyalar bilgisayarınızdan silinse dahi programda kayıtlı kalacaktır.)
  • Personellerinizin puantajlarını tek tek veya toplu olarak düzenleyebilirsiniz.
  • Online işlem merkezi özelliği sayesinde e-bildirge, SGK işe giriş ve ayrılış ve çalışmadığına dair bildirimleri göndermek için sistemin ilgili sayfalara otomatik giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.
  • Web siteniz üzerinden iş başvurusu alarak iş başvurularının İnsan Kaynakları programına otomatik kaydolmasını sağlayabilirsiniz.
  • Personellerinizin web siteniz üzerinden kendi kullanıcı adı ve parolaları ile giriş yaparak aylık çalışma saatlerinin ve maaş durumlarının görüntülenmesini sağlayabilirsiniz.
  • Düzenlenen eğitim ve etkinliklere katılımla ilgili raporlamalar alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ TANITIM

Detaylı bilgi ve demo kullanımı için yandaki formu doldurun dijital dönüşüm uzmanlarımız sizinle iletişime geçsin.