AKINROBOTICS Ada Serisinin

En Yenisi En Gelişmişi

ADA-7

AKINROBOTICS Ada Serisinin

En Yenisi En Gelişmişi

ADA-7

Yerli/Milli Donanım
Yerli/Milli Yazılım
Ücretsiz Güncelleme
7/24 Destek

AKINROBOTICS

ADA-7

AKINROBOTICS tarafından geliştirilen, gelişmiş yapay zekâsı ve üstün hareket kabiliyeti ile Sosyal Robot serisinin en yeni versiyonudur. Ekibinize ve müşterilerinize hizmet etmekten mutluluk duyar ve kişiye özel deneyimlerini arttırarak onların her daim daha özel hissetmelerini sağlar. ADA-7 ile çalışmaya başlayın ve günlük rutin işlerinizi onunla paylaşarak hayatınızı daha değerli kılın!

ROBOTLAR

Akınsoft Dijital Kobi

ADA 7

Tüm üretim ve yazılım aşamaları AKINROBOTICS bünyesinde yapılan ADA serisinin son üyesi Sosyal Robot ADA-7; üstün hareket kabiliyeti, hareketli el eklemleri ve iskelet takibi, yüz algılama, duygu, yaş ve cinsiyet analizi yetenekleri ile hizmete hazır.

SOSYAL ROBOT

Akınsoft Onle İK

MİNİ ADA

AKINROBOTICS tarafından geliştirilen Mini ADA gündelik yaşamda yerini aldı. Havaalanları, otogarlar, oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, eğitim kurumları, fuarlar, konserler, açılış, kutlama organizasyonları gibi birçok alanda görev alabilir.

SOSYAL ROBOT

Akınsoft Dijital Kobi

SERVİS ROBOTU

Servis Robotları, restoran, kafeterya, otel gibi hizmet sektörlerinde müşterinin talep ettiği ürünleri 3D kamera ve LİDAR sensörü ile sınırlı alanlarda veya karmaşık yoldarda özgür bir şekilde servis ederek iş gücü kazanımı sağlamaktadır.

HİZMET ROBOT

Akınsoft Dijital Kobi

ARAT

Quadruped robot ARAT; arazi robotu olarak tasarlanmış ve engebeli koşullara adapte olabilecek düzeyde çalışmaları devam etmektedir. Denge koruma algoritması sayesinde engebeli arazi koşullarında, rampada, basamaklı zeminlerde devrilmeden ….

DÖRT AYAKLI

Akınsoft Dijital Kobi

Sterilizasyon

UV-C Sterilizasyon Robotları, virüs ve bakteriler ile mücadelede kapalı ve kontamine risk oranları yüksek alanlarda stabil ve kesin sterilizasyon sağlamaktadır. AKINROBOTICS tarafından geliştirilip 254nm UV dalga boyu ile sterilizasyon işlemi yapan ….

HİZMET ROBOT

Akınsoft Wolvox İnsan Kaynakları

ROBOT KOL

AKINROBOTICS Robot Kol 4.1, esnek kontrol, çeşitli kavrama yetenekleri ve kolay programlama ile endüstriyel otomasyonu daha verimli hale getiriyor. Etkileyici 6+1 eklemleri, geniş çalışma uzayında güvenilir performans sunuyor, iş süreçlerinizi optimize ediyor.

ENDÜSTRİYEL ROBOT

Akınsoft Dijital Kobi

Sektörler

Akınsoft Dijital Kobi

Eğitimde Destekçiniz

Akınsoft Dijital Kobi

Turizmin Her Alanında

Akınsoft Dijital Kobi

Sağlık Danışmanınız

Akınsoft Dijital Kobi

Şimdi Sahne O'nun

MİNİ ADA

Teknolojinin hızla geliştiği dünyada Sosyal Robotlar hizmet sektöründe birçok alanda görev almaktadır. AKINROBOTICS tarafından yerli ve milli imkanlar ile üretilen Mini ADA Robot; turizm, sağlık, eğitim, hızlı tüketim başta olmak üzere birçok sektörde sorunsuz ve eğlenceli hizmet verebilmektedir. Yazılım ve robot arayüz çalışmaları da AKINROBOTICS çatısı altında geliştirilen Mini ADA Robot; işinizi geliştirmek, fark yaratmak, müşterilerinize farklı çözümler sunarak daha hızlı, daha keyifli, daha yenilikçi hizmet vermek için sizleri bekliyor.

4 AYAKLI ROBOT ARAT 4.1

Akınsoft Dijital Kobi
Akınsoft Dijital Kobi

Biz AKINROBOTICS Ailesiyiz

Mesai Saatleri : P.Tesi-Cuma 09.00 – 18.00

0850 209 3545

+1 (800) 555 555